ÇÖZÜMLERİMİZ

HAHN+KOLB`ün sunduğu çözümler

HAHN+KOLB birçok endüstriyel çözümü; otomatik sipariş sistemleri, işlem optimizasyonu, konteyner atölye sistemleri ve atölye planlamasını sizlere sunmaktadır.Tüm bu hizmetlerin yanında HAHN+KOLB üretiminizi hızlandırmanız ve daha efektif hale getirebilmeniz için size endüstriyel danışmanlık da sağlamaktadır.

Uzmanlarımız atölyenizin planlamasını yapabilir ya da proseslerinizi düzenler bu da iş akışınızın optimum hale gelmesini sağlar.Mobil çalışma birimine mi ihtiyacınız var? Sizin için laboratuvar, depolama konteyneri veya mobil atölye konteyneri tasarlayıp, inşa edebiliriz. Otomatik satın alma çözümlerimiz ile sadece satın alma işleminizi kolaylaştırmaz aynı zamanda da süreci hızlandırır ve daha etkili hale getirir.

İstekleriniz karşısında herhangi bir kısıtlama yok çünkü "BUNU YAPABİLECEK KABİLİYETTEYİZ!"

Endüstriyel çözümler

Otomatik sipariş sistemleri

Otomatik satınalma çözümleri

HAHN+KOLB satınalma işleminizi optimize eder ve bu sayede ihtiyacınız olan işletmenize özel çözümler sunar.

İşlem optimizasyonu

İşlem optimizasyonu

Ekonomik şartlara uygun şekilde imalat proseslerini optimize eder. Proseslerinizi yakından inceleyip size özel çözümler üretiriz.

Konteyner atölye

Konteyner atölye

Konteyner çözümleri ile ilgili size komple sistemler sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza özel konteyner ve teknik cihazları komple bir sistem ile size sunarız.

Atölye planlaması

Atölye planlaması

Teknik uzmanlarımız atölyenizin planlanması ile ilgili size yardımcı olurlar, teknik çizimler, 3D planlar tarafımızdan hazırlanır ve proje başlangıcından sonuna kadar tarafımızdan takip edilir.

Laboratuvar planlaması

Laboratuvar planlaması

Laboratuvarınız planlanması konusunda size danışmanlık sunar, ergonomik, güvenli ve de esnek bir şekilde tasarlarız.Gerek halihazırdaki gerekse de yeni yapmak istediğiniz laboratuvarınızı biz şekillendiririz.