LET´S WORK TOGETHER.   HAHN+KOLB Türkiye‘ye hoş geldiniz | Sadece kurumsal müşteriler için

Sistem iş istasyonları

Montaj işleri için ergonomik çalışma alanları

Sistem iş istasyonları ergonomik ve esnek çalışma alanı tasarımına izin verir. İş istasyonları elektrikle yükseklik ayarlıdır ve modüler bir eklenti sistemi aracılığıyla kişisel gereksinimlerinizi ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için kolay ve hızlı bir şekilde yapılandırılabilir. Çok sayıda ekipman çeşidi arasından doğru aksesuarları seçin ve iş süreçlerinizin verimliliğini artırın. 

HAHN+KOLB`ÜN SİSTEM İŞ İSTASYONLARI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/GIF_Systemarbeitsplatz_Neu.gif
 • Ergonomik bir çalışma ortamı ile işyeriniz için nasıl önemli katma değer yaratabileceğinizi size açıklıyoruz.
 • Çekmece dolaplarından delikli levhalara ve raflara, monitörler ve dizüstü bilgisayarlar için döner kollara kadar donanım çeşitlerini keşfedin.
 • Elektrikle yüksekliği ayarlanabilen çalışma masasını hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayın.
1856-B1:/CTAs/CTA_MehrErfahren.jpg

SİSTEM İŞ İSTASYONU ÜRÜNLERİMİZİ KEŞFEDİN


ÖZEL TASARLANMIŞ İŞ İSTASYONLARIYLA VERİMLİLİĞİNİZİ ARTIRIN

Sistem iş istasyonlarımızla size maksimum özgünlük, ergonomi ve esneklik sunuyoruz

Özel olarak döşenmiş ve işleyen bir çalışma ortamında, çalışanlarınızın motivasyonu ve firmanızın  verimliliği artar: İşyerinde optimum malzeme ve araç düzeni ve organizasyonu, verimli çalışma süreçleri ve dolayısıyla kısa tepki süreleri sağlar. 

Her insanın kendine özgü özellikleri ve yetenekleri vardır, bu yüzden işi kişiye göre uyarlamak önemlidir. Ergonomik olarak tasarlanmış çalışma alanları yalnızca çalışanların sağlığını ve mutluluğunu artırmakla kalmaz. Ayrıca firmanız için önemli bir katma deüer sağlar.


Ergonomik bir çalışma alanının avantajları

 • Çalışanlarınızın sağlığı ve mutluluğu artar.
 • Performans ve iş sonuçları iyileşir, hata oranı düşer.
 • Sırt, boyun veya omuz ağrısı gibi işle ilgili hastalıklar azalır. 
 • Verimli, ergonomik çalışma alanlarının şirketinizin imajına olumlu etkisi vardır.
1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/Systemarbeitsplatz_Stand_600.jpg

SİSTEM İŞ İSTASYONUNUNUZU ELEKTRİKLİ YÜKSEKLİK AYARI İLE ÖZGÜNLEŞTİREBİLİRSİNİZ

Çalışma alanları bir taban çerçevesi ve tezgahtan oluşur,  farklı boyutlar ve yük taşıma kapasiteleri mevcuttur. İhtiyaçlara ve çalışanlara bağlı olarak, ataşmanlar ve aksesuarlar gibi farklı ekipman ve seçenekler mevcuttur. Modüler geçme sistemi ile çalışma alanınızı tasarlayabilir ve masa yüksekliğini ayarlayarak ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Birkaç sistem iş istasyonunu birbiriyle birleştirin ve kendi ekipmanınızı tasarlayın. Sorunsuz köşe çözümleri de mümkündür.
1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/_MG_0548_reduziert.jpg

Çalışma masanızın yüksekliğini ayarlamak bu kadar kolay

Çalışma ortamının çalışana uyum sağlaması için çalışma masalarının yüksekliği bir kontrol elemanı kullanılarak elektriksel olarak ayarlanabilir. Sistem iş istasyonunun ayarı, yalnızca kontrol öğesindeki yukarı veya aşağı düğmesini basılı tuttuğunuzda çalışır. Düğme bırakıldığında hareket hemen durur. Yönetim paneli, önceden programlanmış bir otomatik hızlanma ve yavaşlama sistemine sahiptir. Bu, çalıştırma ve durdurma sırasında masa üstünün hareketini azaltır. Bellek düğmelerini kullanarak dört farklı kullanıcıya göre tanımlanmış  tezgah yüksekliğini kaydedebilirsiniz.


ÇALIŞMA MASASI ERGONAMİK BİR ÇALIŞMA ALANININ TEMELİNİ OLUŞTURUR

Masa tabanı ve moduler birim, bireysel sistem iş istasyonunuzun temelini oluşturur.

 • Masa tabanları sağlam çelik sac yapıdan yapılmış olup, düzenli ve kullanıcı dostu kablo yönetimi için plakanın altında bir kesik içeren entegre bir kablo kanalına sahiptir.
 • Standartlaştırılmış sistem genişlikleri 1.200, 1.600 ve 2.000 mm, maksimum yük kapasitesi 400 kg, derinlik 700 veya 800 mm
 • Düğme ile veya Bluetooth cihazı aracılığıyla   dört güçlü kaldırma kolonu sayesinde 690 ile 1.200 mm arasında kademesiz olarak, elektrikli yükseklik ayarı, maksimum kaldırma hızı 38 mm / sn
 • Altta eklenmiş ek çapraz bağlantı ve enerji paneli sayesinde çok sağlam yapı 
 • Çalışma masası üzerinde yatay olarak kademesiz ayarlanabilir yapı ünitesi
1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/Tisch-Aufbaueinheit.jpg

EKİPMAN DEĞİŞKENLERİNİZ - BİRÇOK OLASILIK, TEK HEDEF

Esneklik sınır tanımaz - ayrıca sistem iş istasyonlarımızı esnek klipsli sistemimiz CLIP-O-FLEX ile birleştirebilirsiniz. Tutma rayları, kafesli somunlar kullanılarak delikli plakaya sabitlenir. Ardından, isteğe bağlı olarak gerek sert köpük ek parçalarımızı gerekse de   saklama kutularımızı raflara asabilirsiniz. Böylece ekipmanlarınız her zaman elinizin altında olur.

Sistem iş istasyonunuzu ihtiyaçlarınıza ve ergonomik gereksinimlerinize göre oluşturun!

1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/_MG_0562_reduziert.jpg

Çekmeceli Dolaplar

Çekmeceli dolaplar tezgah altına monte edilir. İki çekmecesi vardır ve hafif malzemeden yapılmıştır, böylelikle gereksiz yükün önüne geçilmiş olur. Çekmece önleri anodize alüminyumdur ve yüksek kaliteli bir tasarıma sahiptir. Çekmece yükseklikleri 2 x 90 mm'dir.

1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/_MG_0583_reduziert.jpg

Delikli plaka

Delikli plaka, çeşitli aksesuarları asmak ve görsel olarak bunları birbirinden ayırmak için kullanılabilir. Yüksekliğe bağlı olarak (400 mm veya 800 mm), 4 veya 6 braket kullanılarak takılır.Tüm varyantlar için maksimum yük kapasitesi 50 kg ve ızgara boyutları 38 mm x 38 mm x 10 mm'dir.

1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/_MG_0528_reduziert.jpg

Depolama rafları

Depo rafları, Euro kutuları sıkıca yerleştirmek için kullanılıyor. Montaj ünitesine asılıdırlar. Çalışma alanında optimum ergonomi için, 25 ° 'ye kadar kademesiz eğimli ve derinliği ayarlanabilir. Farklı kavrama genişlikleri de dikkate alınır. Tüm varyantlar için maksimum yük kapasitesi 50 kg'dır.

1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/_MG_0578_reduziert.jpg

Askı rayları

Askı çubuğu, elemanları montaj ünitesine esnek bir şekilde asmak için kullanılır. 25 ° eğimlidir. Tüm varyantlar için maksimum yük kapasitesi 25 kg'dır.

DİĞER EKİPMAN ÇEŞİTLERİ

Ergonomik sistem iş istasyonunuz için, uzatılabilir bir mouse tepsisi dahil, monitör, dizüstü bilgisayar ve klavye için döner kollar gibi diğer pratik öğeleri keşfedin. 

Cihazlarla birlikte bir taşıyıcı kullanmak istiyorsanız, braket ünitesini montaj ünitesine monte edin ve cihaz rayını oraya sabitleyin. LED sistem ışığı da buraya kurulur. 5000 Kelvin ile sistem iş istasyonunun ergonomik aydınlatmasını sağlar ve karartma fonksiyonuna sahiptir. Mikroprizmatik disk ve difüzör filmi, parlama kontrolü sağlar. En yeni nesil premium LED'ler sayesinde, yüksek düzeyde enerji verimliliğine sahiptir. 

Çalışma alanlarının yan yana dururken ezilme riskini önlemek için sıkışmaya karşı koruma kullanın.

Esnek iş istasyonunuzu donatmaya yönelik tüm ürünler, sistem iş istasyonu aksesuarları altında bulunabilir. 

1856-B1:/CTAs/CTA_ZudenProdukten.jpg
1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/Monitorhalter.jpg
1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/Auslegereinheit.jpg
1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/LED-Unterbauleuchte.jpg
1521-B1:/Diverses/Fokus_BE/Klemmschutz.jpg

AYRICA SİSTEM İŞ İSTASYONUNUZ İÇİN DOĞRU AKSESUARLARI KEŞFEDİN


HAHN + KOLB kalite ve dolayısıyla üretiminizde maksimum performans, ekonomi ve güvenlik anlamına gelir. En modern makineleri kullanarak "Made in Germany" kalitesiyle üretim yapıyor ve 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahibiz.