LET'S WORK TOGETHER.   Welcome to HAHN+KOLB Turkey
E-İş
E-Ticaret çözümlerimiz satın alma sürecinizi basitleştirir

HAHN-KOLB'ün e-iş çözümleri, müşterilerimizin kendileri kadar yenilikçi ve çeşitlidir. Geniş ürün yelpazemiz, bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış verimli ve keyifli bir alışveriş deneyimi için her zaman mükemmel bir çözüm sunar.

Online mağazamıza ek olarak, size OCI, EDI, elektronik kataloglar ve HK-MAT otomatımız gibi başka bağlantı yolları da sunuyoruz. Bu sayede, büyüklüğü ne olursa olsun her şirket için çözümler sunabiliyoruz.

Alışveriş deneyiminizi daha verimli hale getirmek, süreçlerinizi optimize etmek ve gelecekte satın almada daha fazla zaman ve para tasarrufu sağlamak için e-iş becerilerimizden yararlanın.

HAHN+KOLB'un e-iş çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Sizden haber bekliyoruz.

 

Online mağaza

Online mağaza - HAHN+KOLB'ün dijital dünyasına açılan kapınız

Çevrimiçi mağazamız, ayrıntılı bilgiler içeren 120.000'den fazla ürüne günün her saati erişmenizi sağlar.

Anlaştığınız fiyatları görebilir ve bireysel haklar ve rol yönetimini kullanarak şirket içi süreçlerinizi dijital satın alma ile çok kolay bir şekilde eşleştirebilirsiniz. Sipariş sürecinizi daha rahat, daha hızlı ve hatalara daha az eğilimli hale getirin.

OCI/PUNCHOUT

OCI/PUNCHOUT - Entegre veri arayüzü

Online mağazamıza doğrudan kaynak planlama sisteminizden erişin. Siparişinizi tamamlamak için doldurduğunuz alışveriş sepetini tek bir düğmeye dokunarak ERP sisteminize kolayca aktarabilirsiniz.

Bu, tedarik süreçlerinizi önemli ölçüde basitleştirir, idari iş yükünüzü azaltır ve zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı olur.

EDI

EDI - Elektronik veri değişimi

EDI, ERP veya e-tedarik sisteminiz ile kurumsal kaynak planlama sistemimiz arasında doğrudan bir bağlantı oluşturmak için kullanılabilir.

Bu, siparişlerin, sipariş onaylarının, teslimat bildirimlerinin ve faturaların bizimle tamamen otomatik bir şekilde değiş tokuş edilmesine olanak tanıyarak manuel çabanızı ve dolayısıyla hata olasılığını azaltır.

Elektronik kataloglar

Elektronik kataloglar

Seçtiğiniz teslimatlardan tam olarak ihtiyacınız olan ürün verilerini içeren kendi, tamamen kişisel satın alma platformunuzu kullanın.

E-kataloglarımız size, tamamen istediğiniz formata uyarlanmış, size özel fiyatlar ve teslimat süreleriyle kişiselleştirilmiş ürün portföyünüzü oluşturma şansı sunar.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.
Telefon numarası: +90 2128615585
E-posta info@hahn-kolb.com.tr