ATORN

ATORN, HAHN+KOLB`ÜN EN ÜST KALİTEDEKİ ÜRÜNLERİNİ TEMSİL EDEN KENDİ MARKASIDIR

ATORN en zorlu koşullarda dahi en yüksek kalite ile çalışmanızı sağlayacak bir çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. İmalat esnasındaki ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 24.000 kalem ürünü ATORN markasında bulabilirsiniz.

ATORN LOGO
  • Kesici - Tutucu Takımlar
  • Test - Ölçüm Ekipmanları
  • Aşındırıcılar
  • El Aletleri
  • Atölye Donanım Ekipmanları

Uzmanından profesyönellere: ATORN El aletleri ve Atölye Donanım Ekipmanları

ATORN atölyenizin bakım, servis ve montaj birimleri, imalat alanları ve şantiyelerdeki ihtiyaçlarınıza uygun olarak en yüksek kaliteli malzemelerden ihtiyacınız olan malzemeleri üretir. Fiyat - kalite performansı en üst düzeyde tutulmaktadır.

ATORN`un ürün gamında 24.000`den fazla kalem bulunmakta olup tüm bu ürünler profesyönel kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermektedirler.Tokmaktan, yan keskiye, testereden işkencelere, lokmalardan hortum kaplinlerine kadar sınırsız ürün bulunmaktadır. En zor koşullarda dahi çalışmanıza yardımcı olacak şekilde üretilmiştir tüm ürünler.

ATORN

HAHN+KOLB`de ATORN`un çok geniş olan ürün gamının tamamını bulabilirsiniz. Örneğin farklı yerlerde çalışmak durumundasınız ve yanınızda takımlarınızın bulunması gerekiyor, sağlam malzemeden yapılmış ve ihtiyacınız olan takımlarla donatılmış; çok amaçlı el aletleri seti, ölçüm cihazları, ve elektrikçiler için VDE`li setler ve daha birçoğu, ATORN takım çantası tam size göre. Teknik malzemelerinizi depolamanız için size özel korumalı sert köpükleri ATORN takım arabalarında, HK çalışma tezgahlarında ve HK takım dolaplarında kullanabilirsiniz.

Yeni fikirler. Yeni ürünler. Daha iyi takımlar.

Amacımız en iyi takımları üretmek.

ATORN broşürümüzde en iyi takımları üretebilmek için nasıl bir yol izlediğimizi ve bunu nasıl hayata geçirdiğimizi bulabilirsiniz.