MARKALARIMIZ

HAHN+KOLB`ün sunduğu markalar

En iyi çözümü bulabileceğiniz geniş bir ürün gamı: 115 yıldır kalite bilinci olan müşterilerimiz imalatlarıyla ilgili gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak ihtiyaçları olan her şeyi HAHN+KOLB`de bulmaktadırlar. HAHN+KOLB`de kesici - tutucu takımlar, test - ölçüm ekipmanları, el aletleri, atölye donanım ekipmanları, elektrikli - havalı el aletleri ve makinalar 60.000 kalemlik ürün gamında bulunmaktadır. Sadece kendi markalarımızı değil bunun yanı sıra kendini kanıtlamış ve bilinen bir çok markayıda ürün programımız kapsamında sunmaktayız..

Geniş ve derinlikli ürün gamımız sayesinde teknik olarak en üst düzey ürünleri bulabilirsiniz.Tüm ihtiyaçlarınız için ideal takımı ve size uygun markayı bizde bulabilirsiniz.

ATORN. Performans kalite gerektirir.

ATORN en zor koşullarda performans sağlayan ve kendini kanıtlayan ürünlerin genel adıdır. ATORN sizlere yüksek kaliteli ve çok çeşitli en zor koşullarda çalışan ürünleri sunar.

Sadece en kaliteli ürünler ATORN markası altında toplanır. HAHN+KOLB`de ATORN markası altında 24.000 kalem ürünü bulabilir ve yeni jenerasyon imalatın getirmiş olduğu ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Atorn

ATORN ürün grupları:

  • Delik takımları
  • Freze takımları
  • Torna takımları
  • Tutucu takımlar
  • Aşındırıcılar ve kesiciler
  • Ölçüm ekipmanları
  • Test ekipmanları
  • Atölye ve fabrika donanım ekipmanları

En özel işler için kendi markalarımızı kullanabilirsiniz.

Zor koşullar sıradışı çözümleri gerektirir. Biz ürünlerimizi spesifik uygulama alanlarına yönelik olarak geliştirir ve üretiriz. Ürün gamımızda bulunan kendi markalarımızı HAHN+KOLB`den temin edebilirsiniz. Kendi markalarımız olan ORION, HK, AUTOSTAT, MULTIFIX, HERMETIKUS veya SUBITO: kendi alanlarında isim yapmış ve uzmanlaşmışlardır ayrıca fiyat performans oranı da mükemmeldir.

ORION

Orion

ORION markalı ürünlerimiz kesici - tutucu takımları, test - ölçüm ekipmanlarını el aletlerini ve daha bir çok ürünü kapsar.

10.000 kalemden fazla ORION ürünlerinin her biri fonksiyonelliği, güvenliği ve fiyat kalite performansı ile sizi etkiler. Bu ürünler yüksek kaliteli malzemelerden işlendiğinden dolayı sizlere kullanım kolaylığı sağlar.

HK depo ve fabrika ekipmanları

Hahn-Kolb Logo

Yüksek kaliteli çalışma tezgahları ve dolapların dışında HK markası altında çalışma masaları, takım saklama ürünleri, örneğin raf sistemlerini ve daha bir çoğunu bulabilirsiniz. HK markalı ürünler maksimum fonksiyon, esneklik, ergonomi, istikrar sağlamakla beraber modern tasarımıyla da şaşırtır. Ürünlerin bir biri ile olan uyumu ve kişiye özel imalat atölyenizi istediğiniz gibi dizayn etmenizi sağlar.

AUTOSTAT kaldırma ekipmanları ve balansörler

AUTOSTAT ürünlerimiz ile sizlere balansör ve kaldırma ekipmanlarında birçok çeşit sunmaktayız.. Bu ürünler güvenli ve hassas şekilde hareket ettiği için olası kazaların olması engellenmiş olur. Tüm ürünler GS işaretli olup, sertifikalandırılmıştır ayrıca AUTOSTAT ürünleri uzun ömürlü, kolay tamir edilebilirdir. AUTOSTAT ürünleri rakiplerine karşı çok üstün olmakla beraber hem GS sertifikasına hem de DIN 15112 standartlarına sahiptir.

SUBITO hassas ölçüm ekipmanları

SUBITO hassas iç çap ölçüm aparatları ile kör ve tam delik ölçümleri kolayca ve çok hassas bir şekilde yapabilirsiniz.. Delik içi tüm ölçümleri SUBITO ile mükemmel şekilde yapabilirsiniz.

MULTIFIX hızlı parça değiştiricisi

MULTIFIX markası konvensiyonel veya cnc torna tezgahlarında manuel olarak takım değiştirmek için kullanılır. Akıllı bağlantı teknolojisi sayesinde 40 farklı pozisyonlama yapılabilmektedir. MULTIFIX 1953`den beri yüksek kaliteli ve etkili takım değiştirme aparatları üretmektedir.

HERMETIKUS basınçlı hava sistemleri

HERMETIKUS markası kompresör sistemlerinin tamamlayıcı elemanlarından, bağlantı parçalarından ve basınçlı hava takımlarından oluşmaktadır. Ergonomik yapısı, hafif olması ve kullanım kolaylığı sizi kendine hayran bırakmaya yeter. HERMETIKUS hava tabancaları sesi azaltan nozüllere sahiptir ve bu sayede ortamdaki hava tabancası kaynaklı gürültünün düşürülmesine ve kabul edilebilir standartlara çekilmesini sağlar.Kendi markalarımızın kalitesi sizleri kesinlikle memnun edecektir.

Dünyaca bilinen markaları HAHN+KOLB`de bulabilirsiniz

Dünya çapında bilinen birçok üretici markalarını HAHN+KOLB`de bulabilirsiniz. Biz birçok üretici markanın ana distribütörü olmakla beraber aynı zamanda bu üretici firmaların tek teknik malzeme tedarikçisiyiz. HAHN+KOLB`ü satış, dağıtım ve danışmanlık alanlarında güvenilir partner olarak görebilirsiniz. İmalatçı firmalar ile beraber ürün ve uygulama eğitimleri de sağlamaktayız.

JFA Johann Fischer Aschaffenburg

Bu firma 1929 yılından beri ölçüm teknolojileri ve hassas mühendislik teknolojisi ürünleri üretmektedir. Üretilen ölçüm pleytleri ve kontrol panelleri doğal taştan ve çeşitli hassasiyetlerde olmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak pleytlere hassas ölçüm ekipmanlarını entegre etmek için özel kanallar ve kesitler eklenebilir.

QNESS sertlik ölçüm cihazları

Avusturya firması olan QNESS tam otomatik mikro ve makro sertlik ölçüm cihazları imal etmektedir. Ayrıca QNESS müşteriye özel test sistemleri ve data yönetim, depolama amaşlı softwareler de geliştirmektedir. QNESS ürünlerini HAHN+KOLB bünyesinde bulabilirsiniz.