LET´S WORK TOGETHER. HAHN+KOLB Türkiye‘ye hoş geldiniz

HIZMET HATTI: +90 (0) 212 861 55 85 | Pazartesi - Cuma saat 08:00 ile 18:00 |


| Yeni: Kataloğumuz türkçe |


Mevcut TekliflerEl aletleri, Makinalar, Atölye donanım ekipmanları ve ATORN ürünleri

Kesici takımlar, Tutucu takımlar, Test / Ölçüm ekipmanları, Atölye donanım ekipmanları, El aletleri, Aşındırıcılar, Kimyasallar, Eletrikli havalı el aletleri

Sadece kesici takımları sunmakla kalmıyor aynı zamanda devir ve ilerleme bilgilerini , CAD-dosyalarını ve uygun tutucu grubunu da sizler ile paylaşıyoruz. ATORN ve ORION duşında WOHLHAUPTER ve KIENINGER ürünlerini de sunmaktayız.. Tutucu takımlarda ise işleminize uygun ekipmanları RÖHM, ALBRECHT, DIEBOLD, WITTE ve FAHRION markalarından da sunabilmekteyiz.
MAHR ve TESA ölçüm ekipmanlarının yanı sıra yükseklik mihengirlerinden pim ve geçer geçmez mastarlara ve hatta videolu ölçüm mikroskoplarına kadar bir çok ürün bulunmaktadır. Kalite laboratuvarı kurmak mı istiyorsunuz? Bunun için test – ölçüm ekipmanlarına, sertlik ölçüm cihazlarına ve daha bir çok farklı ürüne ihtiyacınız olacaktır, tüm bu ihtiyaçlarınızı ATORN, QNESS ve bir çok markanın ürünleriyle karşılayabiliriz.

Atölyenizin veya fabrikanızın düzenlenmesi ve donatılması konusunda çözüm ortağı olmaya hazırız. Atölye çalışma masaları, atölye takım arabaları ve dolapları, 5S sistemi kapsamında takımlarınız için özel köpükten muhafaza birimleri, kaldırma ekipmanları, balansörler ve daha pek çok ürünü ATORN, AUTOSTAT ve ANKE markalarıyla firmamızda bulabilirsiniz.. Ayrıca firmanıza özel, standart dışı ürünlerle atölyenizi donatmak mı istiyorsunuz? O zaman bizimle iletişime geçin

Atölyede veya fabrikada imalat esnasında ihtiyacınız olabilecek genel el aletleri, mengeneler, tork anahtarları ve daha bir çok ürünü bizde bulabilirsiniz. ATORN, GEDORE, HAZET, ORION, STAHWILLE, WIHA, WERA firmamızın ürün gamında bulunan markalardan sadece bazılarıdır, Bu ürünlerin dışında aşındırıcı grubundan taşları, eğeleri, honlama ürünlerinin de tedariğini sizlere sağlamaktayız.
Elektriklii havalı el aletleri ve yıkama temizleme ekipmanlarında sizlere BOSCH, MAKITA, METABO, FEIN, KÄRCHER ve diğer bir çok markayı da sunmaktayız. Ürünlerimizi sanal marketimizde inceleyip sipariş verebilir veya bizimle çalışma saatleri içersinde detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.